O NAS

Dlaczego wolne skarpety”? Ponieważ  udało nam się  stworzyć swoiste kolory i zupełnie odmienną koncepcję, postanowiliśmy się nazywać „wolnymi skarpetami”.

Każdy człowiek jest oryginalny i ma swój własny niepowtarzalny styl ubierania. Skarpetki również służą  odzwierciedleniu charakteru, zainteresowań, pasji człowieka,  stanowić swoisty sposób wyrażania siebie.

A dlaczego skarpety? My, na tym szerokim rynku zbytu wybraliśmy skarpetki, ponieważ skarpetki mimo to, że stanowią mały szczegół, czasami mogą się zrobić ważnym elementem waszego stroju, do którego warto jednak  przywiązać wagę.

Nasze skarpetki pozwolą  Państwu najlepiej zaprezentować siebie.

Zaczęliśmy od małego, potem posunęliśmy się trochę dalej i zostaliśmy już duzą rodziną.  I w tej naszej dużej rodzinie pragniemy też widzieć Was, drodzy Panstwo!

Naszą misją  numer jeden jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdego, kto korzysta z naszego serwisu. I aby poczuć to, staramy się  cieszyć  naszych klientów poprzez wprowadzenie innowacyjnych koncepcji i usług.

Zacznij robić zakupy online żeby cieszyć  się  razem z Nami! Będziemy niezmiernie zadowoleni, jeśli uda nam się wywołać  uśmiech na Waszych twarzach.